असफल भएको महसुस हुनासाथ जिम्मेवारी त्याग्ने छु – नवनियुक्त पर्यटनमन्त्री योगेश भट्टराई

काठमाडौं । नवनियुक्त पर्यटनमन्त्री योगेश भट्टराईले असफल भएको महसुस हुनासाथ जिम्मेवारी त्याग्ने घोषणा गर्नुभएको छ । आज बिहान तत्कालीन नेकपा एमालेको पार्टी कार्यालय बल्खुस्थित मदन भण्डारीको शालिकमा माल्यार्पण गरेपछि सञ्चारकर्मीलाई प्रतिक्रिया दिँदै भट्टराईले आफूले महसुस गरेको वा प्रधानमन्त्रीले असफलताको संकेत गरेकै दिन मन्त्री त्याग्ने घोषणा गर्नुभएको हो । नेपाललाई विश्वकै आकर्षक पर्यटकीय गन्तव्यको रुपमा विकास गर्ने लक्ष्य रहेको भन्दै उहाँले प्रधानमन्त्रीसँग आफूले गर्ने ‘करार’ पनि त्यही हुने बताउनु भयो । केही दिनभित्रै आफूले गर्ने कामसहितको प्रतिबद्धता पत्र र मन्त्रालयका विवादास्पद विषय सार्वजनिक गर्ने जनाउनु भएका मन्त्री भट्टराईले चुनौति सामना गर्ने दृढताका साथ नै जिम्मेवारी लिएको दोहो¥याउनु भयो ।

नेपाल भ्रमण वर्ष सन् २०२० लाई लक्षित गरी गौतमबुद्ध र पोखरा विमानस्थलको कामलाई तीव्रता दिँदै सहमति जुटाएर निजगढ अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलको अन्योल पनि अन्त्य गर्ने उहाँको भनाइ थियो । बल्खुपछि मन्त्री भट्टराईले तत्कालीन माओवादी पार्टी कार्यालय पेरिसडाँडा पुगेर सहिद तथा वेपत्ता परिवारको स्मरणमा बनाइएको स्तम्भमा माल्यार्पण गर्नुभएको थियो ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*